Autor:

MKS Mazur Gostynin

Utworzono:

09.04.2015

W czwartek, 9 kwietnia 2015 r. na Stadionie MOSiR w Gostyninie rozegrano mecz 2 kolejki Płockiej Ligi Trampkarzy U-14, pomiędzy Mazurem Gostynin a Deltą Miszewko Strzałkowskie.

Zespół trampkarza młodszego jest bezpośrednim zapleczem drużyny grajacej w 1 Lidze Wojewódzkiej wygrał z rywalem 3:0, grając przez cały mecz o jednego zawodnika mniej. Mimo to Mazur przez całe 70 minut był zdecydowanie lepszą drużyną. Do drugi mecz podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego w tym sezonie wiosennym 2015, dwa tygodnie temu Mazur przegrał na wyjeździe 1:3 ze Skrą Drobin.

Najbliższy mecz 1 Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy U-15, pomiędzy Mazurem a S.S.M. Wisła Płock w niedzielę, 12 kwietnia 2015 r. o g. 11:00. Mazur w przerwie zimowej dwukrotnie mierzył się z młodymi Nafciarzami, dwukrotnie wygrywając. Do tej pory Mazur doznał czterech porażek i w tabeli zajmuje ostatnie miejsce. Zapraszamy na trybuny.

Mazur Gostynin U-14 – Delta Miszewko U-14 3:0

Bramki dla Mazura: 5' i 67' Kacper Olszewski, 7' Jakub Stachowski